Loading...
Search images, topics etc.

Download this "Green Home Office Design / Decoration (#68273)" image in HD quality to use as your Android Wallpaper, iPhone Wallpaper or iPad/Tablet Wallpapers. As well as you can use this image as your WhatsApp DP or Facebook profile picture and cover photo.

Green Home Office Design / Decoration (#68273) (683497) - Home Office

99images is a social community for users to download and share wallpapers.
Most of the images are provided by third parties or submitted by users. The copyright of these pictures belongs to their original publisher/photographer. If you've any issues with the images shared here, please visit our disclaimer page for more details.

Post Description

Mój jest ten kawałek podłogi. I obecnie tylko ten. Przez dom, każdego dnia przetacza się pandemonium pandemiczne w postaci dwóch chłopców na nauce zdalnej. Moim dzieciom tak brakuje ruchu, że urządzają sobie dzikie harce po całym domu z meblami włącznie. A kiedy są lekcje, to młodszy, który jest w pierwszej klasie pokrzykuje na każdej lekcji: Psze Pani! Psze Pani! Ja to powiedziałem! Ja to pierwszy powiedziałem! 😂 Poziom hałasu i chaosu sprawia, że trudno mi skupić się na pracy. Ba! Ja mam problem ze sformułowaniem myśli. Ratują mnie słuchawki na uszach i audiobooki. Za poleceniem Karoli @aletuladnie skończyłam właśnie słuchać "Wzgórze Psów" Żulczyka. I powiem Wam, że poziom patologii, mroku i wulgaryzmów w tej książce sprawił, że jakoś te krzyki dzieci był łatwiejsze do zniesienia 😂 ale książka bardzo dobra, podobał mi się ten duszny, małomiasteczkowy klimat, portrety psychologiczne postaci i intryga kryminalna, którą rozgryzłam niemal równo z jej odsłoną w fabule.
.
.
.
.
.
.
#mojkawalekpodlogi #mojebiurko #pracownia #homeofficedecor #homeoffice #kobiecybiznes #lovemywork #workspaces #workplacedesign #myworkplace #myhomeforhp #inspire_me_home_decor #interior4you1 #interior_and_living #interior4u #eclectichome #mojemieszkanie #wnetrze #polishinterior #inspo123 #interior2all #mojdommojemiejsce #myhome #midcenturyhome #vintage70s #onmydesktoday #watercolorartist #paintingprocess #ateliers #greenlover

Send Comments / Wishes Instantly.

More Related Images

Trending Topics

Connect with us