Loading...
Search images, topics etc.

Download this " Kitchen Design / Decoration (#111676)" image in HD quality to use as your Android Wallpaper, iPhone Wallpaper or iPad/Tablet Wallpapers. As well as you can use this image as your WhatsApp DP or Facebook profile picture and cover photo.

 Kitchen Design / Decoration (#111676) (723142) - Kitchen

99images is a social community for users to download and share wallpapers.
Most of the images are provided by third parties or submitted by users. The copyright of these pictures belongs to their original publisher/photographer. If you've any issues with the images shared here, please visit our disclaimer page for more details.

Post Description

Bu harika kuzeyli mutfağı daha önce paylaşmıştım ama bu açıdan da göstermek istedim. Eskiden mutfakta bir şey kullanacaksam onu bir yerin icinden çekip çıkarmak zorunda olmayayım her şey önümde olsun isterdim ama insanların zevkleri, ihtiyacları zamanla değişiyor. Şimdi ise tezgah üzerinde hiç bir şey olmasın istiyorum. Bu mutfak tam olarak bunun bir yansıması olmuş. @interiormerete nin Norveç’teki bu panoramik cam önüne konumlandırılmış lavabosu ve bembeyaz ferah mutfağı insanı yemeği dışarıdan söyleyip mutfağı kirletmeyesi gelen cinsten :))) böyle bir mutfakta kızartma yapmaya kiyamaz insan. Tezgahın uzerine kase içerisinde iki yeşil elma koyup akşam yemeğinde salata yiyenlerin ülkesinde bu mutfak çok kullanışlı olabilir ama kızartmaların, oturtmaların, dolmaların, baklavaların yapıldığı bir mutfak için pek ideal olmayabilir. #nordic #norway #kitchen #kitchendesign #kitchendecor #kitchendecoration #kitchenlife #design #interiordesign #interior #interiorarchitecture #interiør #interiordesigner #design #designinspiration #designlovers #designer

Send Comments / Wishes Instantly.

More Related Images

Trending Topics

Connect with us